Dweller

Dweller 1.8.3

Świetne RPG na Twoja starą... komórkę!

Zalety

  • Świetna, rozbudowana gra za darmo
  • Duży, niepowtarzalny świat
  • Możliwość zapisu stanu gry
  • Stosunkowo duża ilość broni, czarów i przeciwników

Wady

  • Brak

Doskonały
9

Dweller to darmowa gra RPG na telefony Java. Jest to dosyć rozbudowana rozgrywka, oparta na systemie Roguelike. Wcielając się w postać głównego bohatera przemierzysz liczne plansze, a Twoim celem będzie zabicie króla Goblinów!

Dweller, jak na prawdziwą RPG przystało, umożliwia wcielenie się w jedną z trzech postaci: Wojownika, Czarownika lub Strażnika. Twoim zadaniem będzie eksplorowanie niepowtarzalnych lokacji oraz eliminowanie hord wrogów: goblinów, orków, trolli, wampirów, nietoperzy, żywych trupów, czy szczurów. Oczywiście, po drodze należy się dozbrajać, doskonalić, a także kupować nowe przedmioty. W Dweller do wyboru jest ponad 11 rodzajów broni i innego wyposażenia. Skorzystać można także z licznych zaklęć. Dzięki pokonywaniu wciąż nowych trudności, rosną parametry, a wraz z nimi moc bohatera.

Grafika Dweller nie jest skomplikowana z założenia. Ma bowiem przypominać gry RPG powstałe dobrych kilkanaście lat temu. Kontrola rozgrywki jest maksymalnie uproszczona, tak aby każdy mógł sobie z nią poradzić. Dodatkowym plusem dla twórców gry, jest możliwość skonfigurowania własnych ustawień. Stan gry można zapisać i odczytać.

Mimo ubogiej grafiki, Dweller potrafi naprawdę wciągnąć. Jak na grę napisaną na platformę Java, jest to świetna, rozbudowana i dopracowana produkcja. Dweller na pewno spodoba się niejednemu weteranowi walk z orkami czy innym plugastwem!

Opinie użytkowników o Dweller